Індивідуальний підхід

У нашій роботі ми практикуємо, виключно, індивідуальний підхід до кожного замовника. Всі наші проекти є унікальними та створені відповідно до ваших побажань, вашої індивідуальності та особливостей вашого замовлення.

Креативний підхід

Нас не лякає ні нестандартний характер замовлення чи його специфіка, ні нестандартні комплектуючі чи конструктивне рішення – наші спеціалісти здатні вирішити всі ці труднощі та втілити в життя проект будь-якої складності.

Досвід

Наша компанія вже понад десять років надає послуги на ринку меблевої індустрії та формує інтер’єри приміщень різної специфіки. Висококваліфіковані спеціалісти нашого підприємства готові запропонувати Вам широкий спектр послуг.

Послідовність роботи

Заміри та дизайн

Наші спеціалісти виконають всі потрібні заміри, розглянуть всі варіанти та створять унікальний дизайн меблів. Також ви можете обрати готовий стиль виробів.

Вибір матеріалів

Далі потрібно здійснити підбір матеріалу, вибрати колір та узгодити інші деталі.

Виготовлення

Безпосереднє виготовлення всіх деталей та збирання готових виробів.

Приватне підприємство Меблі Оптіма пропонує Вам комплексний підхід по проектуванню та виготовленню меблів на індивідуальне замовлення.

Ми успішно працюємо на ринку Львова та західного регіону України в цілому і на даний час займаємо достатньо міцні позиції. Всім цим завдячуємо застосуванню комп’ютерних технологій, професіоналізму персоналу, вдалому підборі постачальників та партнерів, високому рівню сервісу.

За роки нашої роботи ми втілили в життя десятки дизайн-проектів різної складності та специфіки. Наші проекти відрізняються дизайном, функціональною придатністю, конструктивним рішенням та професіним підходом до вирішення поставлених задач.

Ми якісно виконуємо свою роботу. Ми професіонали в своїй сфері.